Сонячна панель Jinko Solar Tiger Neo JKM-455N-48HL4M-DV Full Black
Немає в наявності
ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • Модель: Jinko Solar JKM-455N-48HL4M-DV
  • Тип: Монокристалічна сонячна панель
  • Потужність: 455 Вт
  • Технологія: N-Type Tiger Neo
  • Колір: Full Black (чорний)
  • Тип скла: Загартоване, з антирефлексним покриттям
  • Кількість елементів: 60
  • ККД: до 22,52%
  • Максимальна напруга: 1500 В
  • Габарити: 1762 × 1134 × 30 мм
  • Вага: 21 кг
  • Тип конекторів: MC4
  • Номінальний робочий струм (Imp): 13,48 А
  • Номінальна робоча напруга (Vmp): 33,02 В
  • Напруга холостого ходу (Voc): 39,59 В
  • Струм короткого замикання (Isc): 13,93 А
  • Температурний коефіцієнт: -0,37%/°C