Сонячна панель Jinko Solar JKM590N-72HL4-V N-Type 590 ВТ
Наявність уточнюйте
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Максимальна потужність, Вт: 590;
Тип панелі: Монокристал N-Type;
Клас фотомодуля клас: А;
Технологія комірок: 9BB;
Максимальний струм, A: 30;
Кількість монтажних отворів, шт: 8;
Допустима похибка потужності,: % ±3%;
Ступінь захисту: IP68;
Рамка: матеріал / колір: Анодований алюміній/срібний;
Скло: матеріал/товщина, мм: Загартоване / 3.2;
З'єднувачі: MC4 - сумісні;
Кабелі підключення TUV, мм: 4.0;
Робоча температура, °С: -40 t +85;
Габаритні розміри, мм: 2278x1134x35;
Вага, кг: 27.
ОПИС
JinkoSolar пропонує свою флагманську серію універсальних модулів 2022 року, Tiger Neo N-Type 590W , яка включає три нові модулі, версії 72 TR, 72 HC та 78 TR з двосторонніми опціями. Серія Tiger Neo N-Type 590W включає комбінацію технології TR (Tiling Ribbon), 9-MBB та технологій напівзрізаних осередків на монокристалічних пластинах M10 великої площі (182 мм x 182 мм) N-типу, забезпечуючи середній коефіцієнт перетворення модуля 21,87%.
Переваги:
1. Невеликий розмір, більша продуктивність.
2. ККД модуля 21% завдяки технології з'єднання осередків високої щільності.
Tiger Neo N-Type 590W - це монокристалічна сонячна панель потужністю 590 Вт, яка ідеально підходить для самостійного споживання та промислових сонячних установок. Модулі високої якості виготовлені з монокристалічного кремнію з анодованим алюмінієвим каркасом.
Сонячні панелі Jinko 590W Tiger Neo N-Type можна комбінувати з сучасними літієвими батареями, а також із традиційними свинцево-кислотними та гелевими/AGM-батареями з відповідним регулятором заряду.