Сонячна панель Canadian Solar HiKu6 CS6R-410MS Mono PERC
Немає в наявності
Особливості:
• Високоякісна робота фотомодулів у розсіяному світлі (на 1% більша за продуктивність);
• У будові сонячних елементів немає вад, завдяки обраній технології виробництва – двошаровому друку;
• Тільки позитивний толеранс: 0~10 Вт
• Найвищий рейтинг PVUSA (PTC) у Каліфорнії з виробництва енергії на піковий ват
• Сертифікат ISO17025 для дослідницької лабораторії
Опис
Монокристалічна сонячна панель Canadian Solar HiKu6 CS6R-410MS Mono
Canadian Solar 410W, CS6R-410W, PERC, HiKu - монокристалічна фотоелектрична панель, що випускається під торговою маркою одного з найбільших світових виробників високоякісних рішень для сонячних систем.
Більш потужні
  • Потужність модуля до 420 Вт
  • ККД модуля до 21,5%
  • Нижча LCOE та вартість системи
  • Комплексна технологія захисту LID/LeTID, що знижує деградацію до 50%
  • Найкраща стійкість до затінення
Більш надійні
  • Зводить до мінімуму вплив мікротріщин
  • З'єднання: ЕВО2
Надвисокоефективний модуль PERC BLACK FRAME (CS6R 410MS): вихідна потужність 410 Вт при достатньому освітленні з максимальною потенційною ефективністю 21,0%. Фактичний результат залежить від таких факторів, як висота над рівнем моря, погода, температура, пора року, кут і положення щодо сонця.
Більш надійні:
  • Нижчий внутрішній струм, нижча температура гарячої точки
  • Ризик розтріскування осередку обмежений меншою площею осередку
  • Інноваційна симетрична конструкція модуля забезпечує кращу стійкість до затінення.
Висока потужність
182-мм пластина + подвійний осередок 156/144 + технологія PERC · Потужність модуля до 590 Вт · На 2,7 % більше енергії при терміні служби модуля
Нижча вартість BOS та вартість LCOE
Зниження вартості BOS на 5,6% · Зниження LCOE на 4,5% · Сумісність із основними трекерами
Підвищена надійність
Canadian Solar прагне постачати високоякісну сонячну продукцію по всьому світу.
Гарантія від виробника:
12 років гарантії на матеріали та працездатність.
Гарантія на продуктивність:
• 25 років: 80% номінальної потужності
Технічні характеристики:
Максимальна потужність, Вт 410
Тип панелі Монокристал
Клас фотомодуля клас А
Технологія комірок 10BB
Напруга при максимальній потужності, 31.2
Напруга холостого ходу, 37.2
Максимальний струм, A  25
Кількість комірок, шт 108 [2 X (9 X 6)]
Кількість монтажних отворів, шт 8
Допустима похибка потужності, % ±10%
Ступінь захисту IP68
Рамка: матеріал / колір Анодований алюміній/срібний
Скло: матеріал/товщина, мм Загартоване / 3.2
З'єднувачі MC4 - сумісні
Розподільна коробка IP68
Кабелі підключення TUV, мм  4.0
Робоча температура, °С -40 < t < +85
ККД. не менше, % 21
Вага, кг 21,3
Параметри виміряні при:
STC стандартних умовах (освітленості 1000 Вт/м2 та температурі 25°С)