Сонячна панель Longi Solar LR5-72HTH-575M
Немає в наявності
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник  - Longi
Тип панелі  - Монокристаллическая
Тип підключення  - Проводное
Призначення  - Для дома
Кількість осередків, шт  - 144
ККД модуля, %  - 22.3
Струм короткого замикання (Isc), А  - 14.1
Потужність, Вт  - 575
Номінальний струм, A  - 13.1
Глибина панелі, мм  - 35
Вага, кг  - 27.5
Країна виробник  - Китай
ОПИС
Монокристалічна сонячна панель LR5-72HTH-575M застосовується в системах мережних, гібридних або автономних сонячних електростанцій. Має потужність 575Вт, що є дуже високим показником на 2024 рік. Коефіцієнт корисної дії сонячної панелі дуже високий і становить 22,3% у парі з інвертором, що дозволяє її ефективно використовувати для отримання прибутку за «зеленим тарифом» або автономним енергозабезпеченням.
При створенні моделі використані найкращі матеріали та компоненти ринку фотовольтаїки. 144 якісні кремнієві елементи закріплені в рамі з композитного сплаву, товщиною 35мм, в 24 ряди. Перетворюючи енергію сонця на постійний електричний струм з максимальною напругою 43,91В і силою 13,10А, вони мають низький рівень нагріву, збільшуючи таким чином продуктивність кожного елемента. Поверхня панелі надійно захищена 3,2-міліметровим загартованим склом.
Сонячна батарея пройшла випробування градом розміром 25мм про швидкість вітру 23м/c. Конструкція здатна витримувати снігове навантаження до 5200Па та вітрове навантаження до 2400Па. Стійка до дії солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджено незалежним тестуванням.
Пристрій має стандартні габаритні розміри 2278х1134х35 мм та невелику вагу 27,5 кг.