Гібридний інвертор Haier H3PH-1J10K-EU 10 kW/48V
Немає в наявності
Характеристики
Бренд -   Haier
Тип товару - Гібридний інвертор
Модельний ряд - H3PH
Вид інвертора -      Гібридний
Номінальна вихідна потужність, кВт -    10
Пікова потужність, Вт - 16000
Кількість фаз - трифазний
Тип вихідної напруги - чиста синусоїда
Номінальна напруга, В - 48
Кількість трекерів МРРТ/ Максимальний вхідний струм - 4 / 22,8А
Максимальний струм заряду (від електромережі), А - 120
Вага нетто, кг - 32,6
Ступінь захисту - IP66
Тип гарантії - Від виробника
Гарантійний термін, міс. - 60
Країна виробник та реєстрації бренда  - Китай
Опис
Ключові переваги гібридного інвертора Haier H3PH-1J10K-EU
Збільшена перевантажувальна здатність
IP66 захист
Інноваційні технології заряду
З максимальним струмом заряду і розряду батарей у 50А, Haier H3PH-1J10K-EU забезпечує ефективне управління енергією, що в два рази перевищує стандартний галузевий рівень у 25А.
UPS менше 10 мілісекунд
4 MPPTs для гнучкості установки
Технічні характеристики
Потужність: 10 кВт, Робоча температура: від -25 °C до 60 °C
Підключення: CAN, RS485, Ethernet, Wi-Fi, LAN, стільниковий зв’язок
Максимальний діапазон напруг MPPT: 200 – 850 В
Номінальна напруга PV: 600 В.