Гібридний інвертор Deye SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
На складі
Характеристики
Основні
Виробник:Deye
Модель:SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4
Країна - виробник:Китай
Тип інвертора:гібридний
Кількість фаз:3
Кількість MPPT :4/2
ККД, %:97.6
Інтерфейс:RS485,CAN, WiFi/GPRS (опціонально)
Вхідні характеристики сонячного поля
Номінальна потужність, Вт:50000
MPPT діапазон напруги, В:150~850
Максимальний струм MPPT трекера, А:55+55+55+55
Вхідні характеристики від мережі
Номінальна вхідна напруга:380
Максимальна вхідна напруга змінного струму:500
Максимальний вхідний струм змінного струму:45,5
Вихідні характеристики
Форма синусоїди: правильна
Загальні
Вага інвертора, кг:80
Гарантія, міс:60
Робочий діапазон температури, °C:-40~60℃
Ступінь захисту:IP65
Охолодження: розумне охолодження
Режим роботи від АКБ
Форма синусоїди: правильна
Заряд АКБ
Максимальний струм заряду від сонячних панелей/мережі, А:50A , струм розряду 50A
Характеристики вбудованого контролера
Номінальна напруга, В:600
Максимальний струм, Вт:55А+55A+55A+55А
Опис
SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 – сучасний трифазний гібридний інвертор має потужність 50000Вт, напругу акумуляторних батарей 160-800В, що зможе забезпечити надійну систему електроживлення. Підтримка трифазного струму надає можливість широкого застосування пристрою.
Коефіцієнт корисної дії цього інвертора складає 97,60%.
Основні переваги інвертора:
-В інвертор вбудовано чотири MPPT трекери по 2 стрінги на кожен трекер. Отже в системі сонячної електростанції можна розмістити 8 окремих масивів сонячних панелей. В цьому випадку сонячні батареї можна монтувати на різних сторонах даху, або на землі, послідовно, або паралельно. Вхідний струм трекера: 36А+36А+36A+36А. Вхідна напруга постійного струму від сонячних батарей: 150-850В.
-Сумісність з дизельними та бензиновими генераторами.
-Сучасна система захисту від перенавантажень, короткого замикання.
-Система моніторингу роботи СЕС.
-До даного інвертора можна підключати 2 блоки акумуляторних модудів з зарядним струмом по 50А на кожен акумуляторний блок