Зарядний пристрій Victron Energy BPC123047002 Blue Smart IP22 Charger 12/30 12В 30А
В наявності
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Основні
Виробник - Victron Energy
Країна виробник - Нідерланди
Тип зарядного пристрою - Імпульсні
Матеріал корпусу - Алюміній
Напруга зарядки - 12 В
Струм заряду - 30 А
Кількість режимів заряду - 7
Гарантійний термін - 60 міс
Стан - Новий
Тип - Пуско-зарядний
Час заряджання акумулятора - 6 год
Габаритні розміри
Довжина - 65 мм
Висота - 235 мм
Ширина - 108 мм
Вага - 1.4 кг
Користувацькі характеристики
Мінімальна ємність - 30 А/год
Режим зниженої потужності - 15 А
Максимальна ємність - 450 А/год
Температурна компенсація - 16 мВ/°C
Виходи для підключення - 1 вих.
Споживання в режимі очікування - 0.5 Вт
Максимальна ефективність - 93 %
Захист - Від зворотної полярності (запобіжник), від короткого замикання, від перегріву
Діапазон робочої температури - -20 до +50°C
Вологість (без конденсату) - 98 %
230 VAC підключення - Кабель 1,5 метра (CEE 7/7 вилка)
Діапазон вхідної напруги (V AC) - 180 - 265 V AC
Підключення батарей - Термінали 13мм2
Категорія захисту корпусу - IP22
Напруга заряджання (В) - 12
ОПИС
Зарядний пристрій з мікропроцесорним керуванням Blue Smart IP22 Charger 12/30 (1) BPC123047002 Victron Energy 12В 30А - професійний зарядний пристрій нового покоління для будь-якого типу акумуляторних батарей з вбудованим модулем Bluetooth. Використовується як портативно, так і як стаціонарно і підходить для будь-якого призначення: СТО, майстерень, катерів, човнів, автобудинків і будь-якого транспорту.
Зарядний пристрій Blue Smart IP22 Charger 12V 30A BPC123047002 Victron Energy заряджає акумулятор передовим адаптивним алгоритмом заряду відповідно до обраної програми. Ви легко підберете найкращу програму для будь-якого типу акумулятора.
Типи зарядних програм
  • Літієві акумулятори LiFePO4
  • Свинцево-кислотні стартерні з рідким електролітом SLA
  • Свинцево-кислотні стартерні необслуговувані акумулятори
  • Свинцево-кислотні AGM VRLA акумулятори
  • Свинцево-кислотні GEL VRLA акумулятори
  • Тягові акумулятори з рідким електролітом FLA
  • Тягові акумулятори AGM/GEL типу VRLA
  • Акумулятори подвійного призначення тягово-стартерні FLA / AGM / GEL
Залежно від типу акумулятора, зарядний пристрій Blue Smart IP22 Charger 12V 30A BPC123047002 Victron Energy пропонує до 7-ми стадій заряду. Отримуйте максимум ресурсу від будь-якого акумулятора!
У разі критичного розряду, це одне з небагатьох зарядних, яке буде заряджати батарею навіть в тому випадку, якщо напруга буде менше 2В! У цьому випадку акумулятор буде отримувати незначний струм, але поступово протягом процесу відновлення (десульфатація), струм буде підвищуватися до тих пір, поки акумулятор не відновить максимально можливу ємність.
Переваги зарядних пристроїв Blue Smart IP22 Victron Energy
  • Управління через Bluetooth
  • Найвища ефективність у класі -93-94%
  • Функція тестування акумулятора під час кожного заряду
  • Адаптивний заряд нового покоління
  • Спеціальний режим для заряду стартерних батарей усіх типів
  • Температурна компенсація заряду
  • Захист від зворотної полярності та неправильної напруги
  • Вбудований захист від перегріву
  • Пристрій адаптовано до трясіння та вібрації
  • Працює в діапазоні температур від -20 до +50°С за вологості до 98%