Сонячна панель Longi Solar Hi-MO X10 480W - LR7-54HVH-480M
Наявність уточнюйте
Сонячна панель LONGi LR7-54HVH-480M — це сучасний монокристалічний фотомодуль потужністю 480 Вт, який забезпечує ефективність перетворення сонячної енергії до 23,5%. Завдяки інноваційній технології HPBC 2.0 (Hybrid Passivated Back Contact) модуль виробляє більше електроенергії з тієї ж площі, підвищуючи загальну продуктивність системи.
Особливості:
  • Стабільність при високих температурах: температурний коефіцієнт потужності −0,26 %/°C.
  • Надійність і довговічність: ступінь захисту IP68, розподільча коробка з трьома діодами.
  • Закалене скло 3,2 мм: з покриттям для підвищення поглинання світла та стійкості до граду (тест: 25 мм при швидкості 23 м/с).