Монокристалічна сонячна панель Longi Solar LR5-54HTH-435M
Наявність уточнюйте
Характеристики:
Тип комірок фотомодуля: монокристалічний
Кількість комірок: 108 шт.
Организация комірок: 6 × 18
Максимальна потужність (Pmax): 435 Вт
Допустиме відхилення потужності: 0/+3 %
Напруга максимальної потужності (Vmp): 33 В
Струм максимальної потужності (Imp): 13.17 А
Напруга розімкнутого ланцюга (Voc): 39.33 В
Струм короткого замикання (Isc): 14.22 А
Максимальна напруга системи: 1500 В
ККД модуля, до: 22.3 %
Покриття: закалённое стекло 3.2 мм
Рама: анодированный алюминий
Тип конекторів: MC4
Діапазон робочих температур: -40...85 °C
Клас захисту: IP68
Розміри: 1722 × 1134 × 30 мм
Вага: 20.8 кг
Опис:
Монокристалічна сонячна панель LR5-54HTH-435M застосовується в системах мережевих, гібридних чи автономних сонячних електростанцій. Фотомодуль має потужність 435Вт. Коефіцієнт корисної дії сонячної панелі є дуже високим і складає 22,30%, в парі з інвертором, дозволяє її ефективно використовувати для отримання прибутку за «зеленим тарифом» або автономного енергозабезпечення.
При створенні моделі використані найкращі матеріали та компоненти ринку фотовольтаїки. 108 якісних кремнієвих елементів закріплені в рамі з композитного сплаву, товщиною 30мм, у 18 рядів. Перетворюючи енергію сонця на постійний електричний струм з максимальною напругою 33,04В та силою 13,17А, вони мають низький рівень нагрівання, збільшуючи таким чином продуктивність кожного елементу. Поверхня панелі надійно захищена 3,2-міліметровим загартованим склом.
Сонячна батарея пройшла випробування градом розміром 25мм про швидкості вітру 23м/c. Конструкція здатна витримувати снігове навантаження до 5200Па та вітрове навантаження до 2400Па. Стійка до впливу солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджено незалежним тестуванням.
Пристрій має стандартні габаритні розміри 1722х1134х30 мм та невелику вагу 20,8кг.