Сонячна панель Jinko Solar JKM325PP-72 5ВВ
Немає в наявності
Особливості:
• Полікристалічний модуль має 72 осередки і досягає вихідної потужності до 325 Вт пікової потужності.
• Висока продуктивність за умов розсіяного світла;
Опис
Полікристалічна сонячна панель Jinko Solar JKM325PP-72 5ВВ (325Вт)
Дана сонячна панель виробляє 325 Вт * год при сонячній інсоляції 1000 Вт * год / м2 і температурі 25С. Особливість цієї моделі - хороша продуктивність навіть за умов низької освітленості.
Стандарти якості: європейські норми якості та електробезпеки IEC 61215, IEC 61730
Висока якість продукції підтверджена міжнародними сертифікатами TUV.
Модель JKM325PP-72 5ВВ має номінальну потужність 325 Вт. Обмеження струму становить 15А. Фотоелемент застосовується полікристалічний кремнієвий кількістю 72 штук в одному модулі. Розташування пластин задає розміри конструкції – 1956х992х40мм. Елементи захищені вологовідштовхувальним склом, яке запобігає швидкому зносу елементів конструкції. Рама -міцне кріплення з анодованого алюмінію. Ця конструкція робить використання сонячної енергії доступнішим.
• ЕВА скло з додатковою полімерною плівкою.
• Загартоване скло зі світлопропусканням 3,2 мм.
• Tedlar-PET-Tedlar – на звороті виробу.
Jinko Solar (NYSE: JKS) – це світовий лідер у галузі сонячної енергетики.
У 2017 р. компанія Jinko Solar посіла 1-е місце у світі за обсягом продажу сонячних батарей.
На 30 червня 2017 року Jinko Solar створили сонячних продуктів з річною потужністю на 6,0 ГВт.
Гарантія від виробника:
10 років гарантії на матеріали та працездатність.
Гарантія на продуктивність:
• 12 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності