Сонячна панель Jinko Solar JKM270P-60
Немає в наявності
особливості:
• Полікристалічний модуль має 60 осередків і досягає вихідної потужності до 270 Вт пікової потужності.
• Висока продуктивність за умов розсіяного світла;
Опис
Полікристалічна сонячна панель Jinko Solar JKM270P-60 (270Вт)
Дана сонячна панель виробляє 270 Вт*рік при сонячній інсоляції в 1000 Вт*рік/м2 та температурі 25С. Особливість цієї моделі - хороша продуктивність навіть за умов низької освітленості.
Стандарти якості: європейські норми якості та електробезпеки IEC 61215, IEC 61730
Висока якість продукції підтверджена міжнародними сертифікатами TUV.
Модель JKM270P-60 має номінальну потужність 270 Вт. Обмеження току становить 15А. Фотоелемент застосовується полікристалічний кремнієвий кількістю 60 штук в одному модулі. Розташування пластин задає розміри конструкції – 1650х992х40мм. Елементи захищені вологовідштовхувальним склом, яке запобігає швидкому зносу елементів конструкції. Рама -міцне кріплення з анодованого алюмінію. Ця конструкція робить використання сонячної енергії доступнішим.
• ЄВА скло з додатковою полімерною плівкою.
• Загартоване скло зі світлопропусканням 3,2 мм.
• Tedlar-PET-Tedlar – на звороті виробу.
У 2017 р. компанія Jinko Solar посіла 1-е місце у світі за обсягом продажу сонячних батарей.
Гарантія від виробника:
2 роки гарантії на матеріали та працездатність.
Гарантія на продуктивність:
• 12 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності