Сонячна панель JASolar JAP6DG1500-60-270
Немає в наявності
особливості:
• 30-річна гарантія 83% вихідної потужності
• Висока надійність
• Конвенційна плівка на звороті модуля замінена захисною пластиною
• Гарантія довговічності та корозійної стійкості
• Незаймистість, несхильність до ефектів PID, більше безпеки
Опис
Полікристалічна сонячна панель JASolar JAP6DG1500-60-270 (270Вт, 24В у системах з напругою 1500 В)
JASolar JAP6DG1500-60-270 - сонячна панель з вічками закритими склом з двох сторін. Не боїться корозії та перепаду температури. Розробка 2017 року - сонячна батарея JASolar JAP6DG1500-60-270 з допустимою напругою до 1500В постійного струму, що дозволяє підняти робочу напругу вище 700В (постійного струму) та мінімізувати втрати в ланцюгу постійного струму та використовувати кабель з меншим. або при тому ж перерізі стрінг може бути вдвічі довшим. Рекомендується для комерційних станцій потужністю понад 36 кВт із проектною довгостроковою роботою.
Переваги технології Double Glass:
• Осередки з обох боків захищені склом
• Більш тривалий термін експлуатації з мінімальною втратою потужності (понад 30 років)
• Покращений температурний режим
Гарантія від виробника:
1 рік гарантії на матеріали та працездатність.
Гарантія на продуктивність:
• 15 років: 90% від номінальної потужності