Сонячна панель JASolar JAP6 60-265/4BB
Немає в наявності
особливості:
• Відмінні показники роботи на розсіяному світлі (продуктивність на 1% більша за стандартні модулі)
• Відсутність PID (Potential Induced Degradation)
• Сонячні панелі 2 рази проходять EL-test перед відправкою покупцю
• Повний виробничий цикл повністю автоматизовано
• Витримують високе снігове навантаження до 5,4 кН/м2
Опис
Полікристалічна сонячна панель JASolar JAP6 60-265/4BB (265Вт, 24В)
Сонячна батарея JA Solar JAP6-60 265 складається із 60 штук (156*156 мм) високоефективних полікристалічних сонячних елементів. Вони ретельно підібрані для максимальної потужності панелі. І в результаті мають мінімальні втрати під час роботи сонячних батарей у масивах високої потужності з послідовним включенням панелей.
Гарантія від виробника:
10 років гарантії на матеріали та працездатність.
Гарантія на продуктивність:
• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності