Сонячна панель JA Solar JAP60S01-275W/5BB
Немає в наявності
особливості:
• Відмінні показники роботи на розсіяному світлі (продуктивність на 1% більша за стандартні модулі).
• Належить до найвищого класу фотомодулів - Tier 1
• Ефективність перетворення щонайменше 16,82%
• Хороша продуктивність при розсіяному світлі
• Підвищена генерація за високих температур завдяки технології 5вв
• Тривалий термін служби – 30 років і більше
• Знижені темпи деградації – збереження 92% потужності після 15 років експлуатації
• Стійкість до агресивних хімічних агентів, атмосферних опадів;
• Відмінна стійкість до ПІД
• Подвійна перевірка обладнання (EL) забезпечує безпомилкову роботу модуля
• 100% автоматизоване виробництво із задіянням високотехнологічного обладнання
Опис
Полікристалічна сонячна панель JA Solar JAP60S01-275W/5BB (275 Вт)
Сонячний фотомодуль JAP6-60-275 виготовляється з полікристалічних фотоелементів сумарної потужності 275 Вт. Складається з 60 кремнієвих фотоелементів із п'ятьма струмопровідними шинами в кожному (технологія 5ВВ). Корпус сонячної панелі виготовлений з алюмінієвого корозії товщиною 40 мм. Від впливу вологи, пилу, механічного тиску фотоелементи захищені міцним загартованим склом завтовшки 3.2 мм структурованої поверхні. На задній частині перетворювача розташована розподільна коробка в якій знаходяться захисні діоди Шотки. Сонячні фотомодулі JASolar виготовлені з високоефективного кремнію полікристалічного який гарантує високу ефективність і продуктивність сонячної панелі.
Фотоелементи панелі виконані із полікристалічного кремнію синього кольору. Рама – з довговічного анодованого алюмінію. Фотоелементи захищені ударостійким гартованим склом (3.2 мм) з покриттям, що відбиває. Задня частина панелі виготовлена з надійних полімерів EVA (етиленвінілацетат) та TPT (тедлар-поліестер-тедлар), куди виведена багатофункціональна вологозахищена розподільна коробка. Панель пройшла технологічні тести (відповідно до наявних міжнародних стандартів IEC61215).
У 2017 р. компанія JA Solar посіла 4-е місце у світі за обсягом продажу сонячних батарей.
Гарантія від виробника:
12 років гарантії на матеріали та працездатність.
Гарантія на продуктивність:
• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності