Сонячна панель Aiko Solar AIKO-A595-MAH72Mw
Немає в наявності
Бренд
Aiko
Країна реєстрації бренду
Китай
Застосування
для приватних осель та бізнесу
Кількість комірок фотомодуля
144 шт
Максимальна потужність (Pmax)
595 Вт
Струм короткого замикання (Isc)
Струм при максимальній потужності (Imp)
Напруга при максимальній потужності (Vmp)
Напруга холостого ходу (Voc)
Ефективність модуля (ККД
23.0%
ТЕМПЕРАТУРНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Температурний коефіцієнт за максимальної потужності (Pmax) -- 0.26%/ °C
Температурний коефіцієнт напруги холостого ходу (Voc) 0.22%/ °C
Температурний коефіцієнт струму короткого замикання (Isc) + 0.05%/ °C
ФІЗИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Висота 2278 мм
Ширина 1134 мм
Глибина 30 мм