Сонячна панель Aiko Solar AIKO-A485-MAH54Mw
Немає в наявності
Бренд
Aiko
Країна реєстрації бренду
Китай
Застосування
для приватних осель та бізнесу
Кількість комірок фотомодуля
108 шт
Максимальна потужність (Pmax)
470 Вт
Струм короткого замикання (Isc)
Струм при максимальній потужності (Imp)
Напруга при максимальній потужності (Vmp)
Напруга холостого ходу (Voc)
Ефективність модуля (ККД
24.3%
ТЕМПЕРАТУРНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Температурний коефіцієнт за максимальної потужності (Pmax) -- 0.26%/ °C
Температурний коефіцієнт напруги холостого ходу (Voc) 0.22%/ °C
Температурний коефіцієнт струму короткого замикання (Isc) + 0.05%/ °C
ФІЗИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Висота 1757 мм
Ширина 1134 мм
Глибина 30 мм
Вага 21,5 кг
  • Номінальна потужність 485 Вт. Це означає, що за ідеальних умов панель здатна виробляти до 485 ватів електроенергії на годину. Для порівняння, холодильник споживає близько 150-200 Вт.