Сонячна панель Aiko Solar AIKO-A445-MAH54Mb, 445Вт
На складі
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Основні
Виробник Aiko Країна виробник Китай Тип панелі Монокристалічна Матеріал виготовлення модуля Монокристалічний кремній Матеріал рамки Алюміній Напруга 1500 В Потужність 445 Вт Струм при максимальній потужності 13.25 А Напруга при максимальній потужності 33.6 В Струм короткого замикання 13.86 А Напруга холостого ходу 40.6 В Кількість елементів 108 шт. Мінімальна робоча температура -40 град. Максимальна робоча температура 85 град. Ступінь захисту IP 68 ККД, не менше 22.8 % Гарантійний термін 144 міс
Габаритні розміри Вага 20.5 кг Довжина 1722 мм Ширина 1134 мм Товщина 30 мм Температурні коефіцієнти Температурний коефіцієнт струму 0.05 %/° С Температурний коефіцієнт напруги -0.22 %/° С Температурний коефіцієнт потужності -0.26 %/° С Подробнее: https://prel.prom.ua/p2508118291-sonyachna-panel-aiko.html
ОПИС
Сонячна панель AIKO-A445-MAH54Mb - це високоефективна сонячна панель, яка використовується в створеннях мережевих, автономних та гібридних системах. Одна з головних переваг цієї сонячної панелі - це її висока ефективність. Ця панель має найбільшу ефективність серед всіх сонячних панелей! Перетворення енергії від сонця в електроенергію на рівні -  22,8%. Це означає, що більша частина сонячної енергії, яка падає на панель, буде використана для виробництва електроенергії, що дозволяє отримати більше електроенергії на одиницю поверхні. Потужність даного зразка - 445 Вт, що вважається чудовим поєднанням ціни/якості, а що саме головне її площі. Вона дозволяє ефективно використовувати всю площу Вашої конструкції чи даху для максимальної ефективності СЕС через свої компактні габарити.