Сонячна панель Aiko Solar AIKO-A440-MAH54Mb, 440Вт
Немає в наявності
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Основні Виробник Aiko Країна виробник Китай Тип панелі Монокристалічна Матеріал виготовлення модуля Монокристалічний кремній Матеріал рамки Алюміній Напруга 1500 В Потужність 440 Вт Струм при максимальній потужності 13.14 А Напруга при максимальній потужності 33.5 В Струм короткого замикання 13.8 А Напруга холостого ходу 40.49 В Кількість елементів 108 шт. Мінімальна робоча температура -40 град. Максимальна робоча температура 85 град. Ступінь захисту IP 68 ККД, не менше 22.5 % Гарантійний термін 144 міс Габаритні розміри Вага 20.5 кг Довжина 1722 мм Ширина 1134 мм Товщина 30 мм Температурні коефіцієнти Температурний коефіцієнт струму 0.05 %/° С Температурний коефіцієнт напруги -0.22 %/° С Температурний коефіцієнт потужності -0.26 %/° С Подробнее: https://prel.prom.ua/p2508118291-sonyachna-panel-aiko.html
ОПИС
Сонячна панель AIKO-A440-MAH54Mb - це високоефективна сонячна панель, яка використовується в створеннях мережевих, автономних та гібридних системах. Одна з головних переваг цієї сонячної панелі - це її висока ефективність. Ця панель має найбільшу ефективність серед всіх сонячних панелей! Перетворення енергії від сонця в електроенергію на рівні -  22,5%. Це означає, що більша частина сонячної енергії, яка падає на панель, буде використана для виробництва електроенергії, що дозволяє отримати більше електроенергії на одиницю поверхні. Потужність даного зразка - 440 Вт, що вважається чудовим поєднанням ціни/якості, а що саме головне її площі. Вона дозволяє ефективно використовувати всю площу Вашої конструкції чи даху для максимальної ефективності СЕС через свої компактні габарити.
Модуль складається зі 108 (6х18) монокристалічних сонячних елементів, які забезпечують високу потужність та стійкість до елементів навколишнього середовища, таких як сильний вітер, сніг, дощ, і т.д. Модуль також має високу стійкість до корозії та інших шкідливих впливів. AIKO-A440-MAH54Mb використовує передові технології, такі як N-Type, ABC,  які дозволяють збільшити коефіцієнт перетворення та забезпечити високу ефективність при високих температурах. Модуль також має низький коефіцієнт температурного коефіцієнта потужності, що дозволяє зберігати високу ефективність при високих температурах. Напруга при максимальній потужності - 33.50 В, напруга холостого ходу - 40.49 В. Струм короткого замикання - 13.91 А, струм при максимальній потужності - 13.14 А.