Монокристалічна сонячна панель LONGi Solar LR8-48HGD-450M Hi-MO7 Bifacial
Немає в наявності
Hi-MO 7 — це новітнє покоління високоефективних модулів LONGi, створене для ринку комунальних послуг. Модуль виготовляється за технологією SMBB, і включає два типи продуктів: LR5 72HGD (2278 мм × 1134 мм) та LR7 72HGD (2382 мм × 1134 мм).
Переваги:
    • Універсальність — ідеально підходить для гнучких та автономних сонячних електростанцій.
    Характеристики:
    • Двостороння сонячна панель (Bifacial)
    • Тип фотоелементів: монокристалічна
    • Застосування технології HPDC, Half-cell, MBB (Multi-busbar)
    • Максимальна потужність: Pmax = 450 Вт
    • Напруга у точці максимальної потужності: Vmp = 29.03 B
    • Струм у точці максимальної потужності: Imp = 15.51 А
    • Напруга розімкнутого ланцюга при температурі: 35.12 (T=+25°С), 38.60 (T=-20°С), 32.16 В (T=+60°С)
    • Допустима кількість модулів у стрінгу при макс. напруга 500В на вході інвертора: 12 шт.
    • Мінімальна кількість модулів у стрінгу при напрузі старту 120 В інвертора: 4 шт.
    • Довжина кабелю та тип конектора: 1.4 м/MC4
    • Розмір та вага панелі: 1762х1134х30 мм/23 кг
    • Кількість модулів у палеті: 36 шт.
    • Довжина кабелю мінус: 1200 мм.
    • Тип модуля: двосторонній
    • Роз'єм модуля: EVO2
    • Потужність STC: 450 Вт