Монокристалічна сонячна панель Longi Solar LR8-48HGD-445M Bifacial Hi-MO7
Немає в наявності
Монокристалічна сонячна панель Longi Solar LR8-48HGD-445M Bifacial Hi-MO7 — інноваційна модель потужністю 445 Вт із підвищеним ККД до 22.3% завдяки технології HPDC та двосторонній конструкції. Використання монокристалічного кремнію та вдосконаленої архітектури осередків гарантує стабільну роботу навіть при високих температурах та в умовах низької освітленості.
Характеристики:
  • Ламінат композитний: скло-скло, двосторонній
  • Оптика: чорна рамка, біла плівка
  • Розподільна коробка: IP68, з обхідними діодами
  • Максимальна напруга системи: 1500 В
  • ККД модуля: 22,3 % (STC)
  • Розміри (Д x Ш x Г): 1762 x 1134 x 30 мм