Монокристалічна сонячна панель Longi Solar LR7-54HVH-490M Hi-MO X10
Наявність уточнюйте
Характеристики:
    • Тип елементів: Монокристалічні N-type, BC-cell
    • Номінальна потужність (Pmax): 490 Вт
    • ККД модуля: 24 %
    • Напруга холостого ходу (Voc): 40.52 В
    • Струм короткого замикання (Isc): 15.33 А
    • Напруга при максимальній потужності (Vmp): 33.51 В
    • Струм при максимальній потужності (Imp): 14.63 А
    • Розміри: 1800 × 1134 × 30 мм
    • Вага: 21.6 кг
    • Скло: загартоване, 3.2 мм
    • Рама: анодований алюміній
    • Розподільна коробка: IP68, 3 діоди
    • Робоча температура: −40°C ~ +85°C
    • Максимальна напруга системи: 1500 V DC
    • Максимальний струм запобіжника: 25 A
    • Номінальна температура комірки (NOCT): 45±2°C
    • Температурний коефіцієнт Pmax: −0.26 %/°C
    • Температурний коефіцієнт Voc: −0.20 %/°C
    • Температурний коефіцієнт Isc: +0.05 %/°C
    • Стійкість до граду: 25 мм при 23 м/с