Монокристалічна сонячна панель Jinko Solar JKM585N-72HL4-BDV
Наявність уточнюйте
ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • Тип модуля: Монокристалічний, N-тип, TOPCon, двосторонній (Bifacial)
  • Кількість елементів: 144 (6×24), Half-cut
  • Розміри: 2278 × 1134 × 30 мм
  • Вага: 31 кг
  • Потужність (Pmax): 585 Вт
  • ККД: 22,65%
  • Напруга при Pmax (Vmp): 44,02 В
  • Струм при Pmax (Imp): 13,29 А
  • Напруга холостого ходу (Voc): 52,7 В
  • Струм короткого замикання (Isc): 14,01 А
  • Температурний коефіцієнт потужності: -0,29%/°C
  • Максимальна системна напруга: 1500 В
  • Клас захисту: IP68
  • Рама: Анодований алюміній (срібний)
  • Скло: 2 мм загартоване з антибліковим покриттям (переднє та заднє)