Монокристалічна сонячна панель Jinko Solar JKM-620N-66HL4M-BDV Bifacial
Немає в наявності
ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • Тип модуля: Монокристалічний, N-тип, TOPCon, двосторонній (Bifacial)
  • Кількість елементів: 132 (G12R, 210×182 мм)
  • Розміри: 2382 × 1134 × 30 мм
  • Вага: 32,4 кг
  • Потужність (Pmax): 620 Вт
  • ККД: 22,95%
  • Напруга при Pmax (Vmp): 40,74 В
  • Струм при Pmax (Imp): 15,22 А
  • Напруга холостого ходу (Voc): 49,08 В
  • Струм короткого замикання (Isc): 16,08 А
  • Температурний коефіцієнт потужності: -0,29%/°C
  • Максимальна системна напруга: 1500 В