Монокристалічна сонячна панель JA Solar JAM66D45-630/LB 630W N-Type Bifacial
Наявність уточнюйте
Фотоелектричні модулі JA Solar — це сучасні рішення з монокристалічною та двосторонньою архітектурою, що підвищує рівень уловлювання сонячної енергії. Номінальна потужність за стандартних умов (STC) становить 630 Вт, а коефіцієнт корисної дії досягає 23,3%, що гарантує високу ефективність навіть у складних кліматичних умовах. Використання напіврозрізаних елементів N-типу формату 182 мм забезпечує покращений вихід енергії та стабільність роботи, роблячи ці модулі оптимальним вибором для житлових, комерційних і промислових сонячних проєктів.
Переваги:
    • Висока номінальна потужність — 630 Вт
    • Висока ефективність (~23,3%)
    • Двостороння конструкція зі скла
    • Міцна механічна конструкція
    • Точна специфікація роз'єму
    • Довгострокова безпека
    Характеристики:
    • Номінальна потужність (Pmax): 630 Вт
    • Комірка / компонування: n-тип , 132 комірки (6×22)
    • Тип модуля: Двосторонній скло-скло (подвійне скло)
    • ККД модуля (STC): 23,3%
    • Розміри (Д × Ш × В): 2382 × 1134 × 30 мм
    • Вага: 33,1 кг
    • Допуск потужності: 0 … +3 Вт
    • Температурний коефіцієнт (Pmax): ≈ −0,30 % / °C (типовий)
    • Макс. напруга системи: 1500 В постійного струму
    • Коефіцієнт двосторонності: ≈80% ±10%