Сонячна панель Trina Solar TSM-270PD05 5BB
Немає в наявності
Особливості:
Висока надійність завдяки постійному контролю якості
• Більше 30 випробувань (TUV, TC, HF, і багато іншого)
• Власні тестування виходить далеко за рамки вимог до сертифікації
• PID-резистентний
• 100% EL подвійний огляд
• Сумісність з усіма основними компонентами системи BOS і конструкцій
• 1000V UL / IEC 1000V сертифікований
Максимальна генерація в обмеженому просторі
• 60-елементний модуль потужністю до 270W
• До 170 Вт / МВІ щільності потужності
Сертифікати
• IEC 61215 / IEC 61730 / UL 1703 / IEC 61701 / IEC 62716
• 9001 ISO: Система управління якістю
• ISO 14001: Система екологічного менеджменту
• ISO 14064: Викиди парникових газів
• OHSAS 18001: Професія і здоров'я
Сертифікований для складних погодних умов
• 35мм граду і каменів на швидкості удару 97 км / год EL подвійний огляд
Опис
Полікристалічна сонячна панель Trina Solar TSM-270PD05 5BB (270Вт)
Trina Solar TSM-270PDце високоякісний полікристалічний сонячний фотомотомодуль потужністю потужність 270 Вт. Дані фотомодулі використовуються в основному для будівництва мережевих сонячних електростанцій. На кожен фотоелемент TSM-270PD05 нанесено 5 струмознімальних доріжок, які збільшують ефективність і провідність сонячного фотомодуля. Фотоелементи знаходяться під міцним загартованим склом структорірованой поверхні. Загартована основа скла надає стійкість батареї до динамічних 2400 Па і статичних 5000 Па навантажень.
Рама сонячної батареї виготовлена з анодованого алюмінію, товщина такої рами складає 35 мм. На задній частині панелі розташована коммутирующая коробка в який знаходяться захисні діоди Шотки, і дроти для підключення з коннекторами типу МС4
фотомодуля TSM-270PD05 5BBотримали передове рішення в підвищенні ККД модуля в цілому завдяки використання нової технології токосьемних провідників. У той час коли на ринку України найпоширенішою є технологія 4ВВ ми готові запропонувати нашим клієнтам 5ВВ з ККД 16,5% для модулів потужністю 270Вт
У 2017 році компанія Trina Solar посіла 2-е місце в світі за обсягом продажів сонячних батарей.
Переваги:
• Панелі можна використовувати як в побутових, так і промислових цілях.
• Вони виготовлені з високоякісного напівпровідникового матеріалу.
• Ефективно перетворюють сонячну енергію в електрику (ККД - 16,5%).
• У них тривалий термін служби - не менше 25 років.
• Витримують удари граду діаметром 35 мм і навантаження від поривів вітру в 2 400 Па.
Гарантія від виробника:
10 років гарантії на матеріали і працездатність.
Гарантія на продуктивність:
• 10 років: 90% від номінальної потужності
• 25 років: 80% від номінальної потужності