Сонячна панель Tongwei Solar TWMND-72HS575W Mono Topcon N-type Half-cell
Немає в наявності
Характеристики
Особливості:
  • 30 років гарантії на вихідну потужність
  • Використання технології Multi-busbar
  • Комірки N-типу
  • Високий і стабільний ККД до  22,3%  завдяки найсучаснішим технологіям
  • Допустима потужність до +5 Вт
  • Відмінна продуктивність навіть при слабкому сонячному освітленні
  • Технологія Half-cut для збільшення вихідної потужності
  • Високамеханічна міцність
  • Низька сприйнятливість PID завдяки гарантії якості
  • Відсутність механічних пошкоджень при виготовленні клітин - лазерне різання без втрат
Опис
Монокристалічна сонячна панель Tongwei Solar TWMND-72HS575W 575W Mono Topcon N-type Half-cell (575Вт)
Tongwei Solar TWMND-72HS575W 575W Topcon N-type ідеально підійде клієнтам, які потребують високої якості та ефективності доступних модулів. Продукт добре працюватиме як у мережевих, так і гібридних проєктах.
Модуль N-типу Tongwei Solar TWMND-72HS575W 575W Topcon Half-cell Mono 575 Вт розроблено з використанням  технології Multi-busbar,  що забезпечує вихідну потужність понад 5 Вт, і  технології Half-cut  , яка зменшує втрати потужності, забезпечуючи додатковий вихідний приріст від 5 до 10 W. Також було використано додаткове рішення для підвищення ефективності модуля, а саме  High-Density Encapsulation, щоб отримати приріст 0,15%. У порівнянні з типовими фотоелектричними модулями того ж класу, TW Solar не має собі рівних.
Tongwei Solar TWMND-72HS575W 575W Topcon N-type Half-cell Mono побудовано з використанням 144 монокристалічних фотоелектричних елементів N-типу, розміщених у корпусі з анодованого легкого алюмінієвого сплаву, який є стійким до корозії та покритий листами скла з високою світлопроникністю, товщиною 3.2 мм. Скло покрите антибліковим покриттям (AR) і термозміцнене. Усе це забезпечує  12-річну гарантію на продукт і 30-річну гарантію на сонячну енергію .
Кабелі довжиною 400 мм (+) і 200 мм (-), що виходять з розподільної коробки IP68, завершуються роз’ємами MC4. Модуль має такі сертифікати:  IEC61215/61730, IEC62804(PID), IEC61701(сіль), IEC62716(аміак), IEC60068-2-68(пісок) або ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, IEC TS 62941 .
TW Solar 575 W ідеально підійде клієнтам, які потребують високої якості та ефективності доступних модулів. Продукт добре працюватиме як у мережевих, так і поза мережевих додатках.
Технологія TOPCon відноситься до сонячних батарей N-TYPE.
Стає основним продуктом на ринку сонячних панелей.
Переваги сонячних панелей технології TOPCon
1. Висока ефективність: Ефективність перетворення елементів Topcon є відносно високою, до 23%.