Сонячна панель Longi Solar LR8-66HGD-620M Hi-MO 7 Bifacial, 620 Вт
Наявність уточнюйте
Характеристики
Максимальна потужність (Pmax): 620 Вт
КПД модуля: 23.0%
Відкрита напруга контуру (Voc): 48.78 В
Струм короткого замикання (Isc): 16.05 А
Напруга за максимальної потужності (Vmp): 40.91 В
Струм за максимальної потужності (Imp): 15.16 А
Температурний коефіцієнт Pmax: -0.280%/°C
Температурний діапазон роботи: -40°C ~ +85°C
Опис:
Технологія Hi-MO 7 — новий рівень ефективності
???? Висока продуктивність
???? Низький коефіцієнт деградації
???? Оптимізована температура роботи
Bifacial технологія — використання сонячної енергії на максимум
???? Коефіцієнт біфасальність: 80±5%
???? Додатковий приріст потужності: до 25% більше енергії