Сонячна панель Longi Solar LR7-72HTH-610M HPBC Hi-MO 6Max
Немає в наявності
ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • Максимальна потужність: 610 Вт
  • Тип панелі: Монокристал
  • Клас фотомодуля: А
  • Технологія комірок: HPBC
  • Напруга при максимальній потужності: 44,18 В
  • Струм при максимальній потужності: 13,81 А
  • Напруга холостого ходу: 52,42 В
  • Струм короткого замикання: 14,8 А
  • Максимальна напруга системи: 1500 В
  • Максимальний струм: 30 А
  • Кількість комірок: 144 (24x6)
  • Кількість монтажних отворів: 8
  • Розмір комірок: 158,75x158,75 мм
  • Допустима похибка потужності: ±3%
  • Ступінь захисту: IP68
  • Рамка: анодований алюміній, срібний
  • Скло: загартоване, 3.2 мм
  • З'єднувачі: MC4-сумісні
  • Розподільна коробка: IP68
  • Кабелі підключення: TUV, 4.0 мм
  • Робоча температура: -40°C ... +85°C
  • ККД: ≥23%
  • Габарити: 2382x1134x30 мм