Сонячна панель Longi Solar LR5-72HTH-580M
Опис
Монокристалічна сонячна панель LR5-72HTH-580M застосовується в системах мережевих, гібридних чи автономних сонячних електростанцій. Має потужність 580Вт, що є дуже високим показником на 2024 рік. Коефіцієнт корисної дії сонячної панелі є дуже високим і складає 22,5 % в парі з інвертором, дозволяє її ефективно використовувати для отримання прибутку за «зеленим тарифом» або автономного енергозабезпечення.
При створенні моделі використані найкращі матеріали та компоненти ринку фотовольтаїки. 144 якісних кремнієвих елементів закріплені в рамі з композитного сплаву, товщиною 35мм, у 24 ряди. Перетворюючи енергію сонця на постійний електричний струм з максимальною напругою 44,06В та силою 13,17А, вони мають низький рівень нагрівання, збільшуючи таким чином продуктивність кожного елементу. Поверхня панелі надійно захищена 3,2-міліметровим загартованим склом.
Сонячна батарея пройшла випробування градом розміром 25мм про швидкості вітру 23м/c. Конструкція здатна витримувати снігове навантаження до 5200Па та вітрове навантаження до 2400Па. Стійка до впливу солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджено незалежним тестуванням.
Пристрій має стандартні габаритні розміри 2278х1134х35 мм та невелику вагу 27,5 кг.