Сонячна панель Longi Solar LR5-72HTH-565M Hi-MO6
Немає в наявності
Характеристики
Основні характеристики
Виробник - LONGi Solar
Країна виробник - Китай
Тип панелі - Монокристалічна
Матеріал виготовлення модуля - Монокристалічний кремній
Матеріал рамки - Алюміній
Потужність - 565 Вт
Струм при максимальній потужності - 12.96 А
Напруга при максимальній потужності - 43.61 В
Струм короткого замикання - 14.01 А
Напруга холостого ходу - 51.76 В
Кількість елементів - 144 шт.
Мінімальна робоча температура - -40 град.
Максимальна робоча температура - 85 град.
Ступінь захисту IP - 68
ККД, не менше - 21.90 %
Гарантійний термін - 144 міс
Габаритні розміри
Довжина - 2278 мм
Ширина - 1134 мм
Товщина - 35 мм
Температурні коефіцієнти
Температурний коефіцієнт струму - 0.05 %/° С
Температурний коефіцієнт напруги - -0.23 %/° С
Температурний коефіцієнт потужності - -0.29 %/° С
Опис
Загальні дані:
Виробник: Longi Solar
Країна-виробник: Китай
Модель: LR5-72HTH-565M
Технологія виробництва: HPBC, Half-Cell
Тип фотомодуля: монокристал
Кількість струмознімних доріжок (bb), шт: 9
Електричні характеристики:
Потужність, Вт: 565
Запас потужності, Вт: ±3%
ККД фотомодуля, %: 21.9
Монокристалічна сонячна панель LR5-72HTH-565M застосовується в системах мережевих, гібридних чи автономних сонячних електростанцій. Має потужність 565Вт. Коефіцієнт корисної дії сонячної панелі є дуже високим і складає 21.9 % в парі з інвертором, дозволяє її ефективно використовувати для отримання прибутку за «зеленим тарифом» або автономного енергозабезпечення.
При створенні моделі використані найкращі матеріали та компоненти ринку фотовольтаїки. 144 якісних кремнієвих елементів закріплені в рамі з композитного сплаву, товщиною 35мм. Перетворюючи енергію сонця на постійний електричний струм з максимальною напругою 43.61В та силою 12.96А, вони мають низький рівень нагрівання, збільшуючи таким чином продуктивність кожного елементу. Поверхня панелі надійно захищена 3,2-міліметровим загартованим склом.
Сонячна батарея пройшла випробування градом розміром 25мм про швидкості вітру 23м/c. Конструкція здатна витримувати снігове навантаження до 5200Па та вітрове навантаження до 2400Па. Стійка до впливу солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджено незалежним тестуванням.
Пристрій має стандартні габаритні розміри 2278х1134х35 мм та невелику вагу 27,5 кг.