Сонячна панель Longi Solar LR5-72HPH-555M
Немає в наявності
Характеристики
Опис
Має потужність 555Вт, що є дуже високим показником на 2023 рік. Коефіцієнт корисної дії фотомодуля складає 21,7% в парі з інвертором, дозволяє її ефективно використовувати для отримання прибутку за програмами «зелених тарифів» або автономного енергозабезпечення.
При створенні моделі використані найкращі матеріали та компоненти ринку фотовольтаїки. 144 якісних кремнієвих елементів закріплені в рамі з композитного сплаву, товщиною 35 мм, у 24 ряди. Перетворюючи енергію сонця на постійний електричний струм з максимальною напругою 42,10В та силою 13,19А, вони мають низький рівень нагрівання, збільшуючи таким чином продуктивність кожного елементу. Поверхня панелі надійно захищена 3,2-міліметровим загартованим склом.
Пристрій має стандартні габаритні розміри 2256х1133х35 мм та невелику вагу 27,2кг.