Сонячна панель Jinko Solar JKM585N-72HL4-V N-Type
Наявність уточнюйте
Особливості:
• Потужність 585 Вт.
• 144 половинчасті осередки.
• Надвисока потужність для найнижчого LCOE і найвищого IRR.
• Надвисока ефективність 22,65% .
Опис
Монокристалічна сонячна панель Jinko Solar JKM585N-72HL4-V Mono N-Type (585Вт)
Tiger Neo N-Type 585W - це монокристалічна сонячна панель потужністю 585 Вт, яка ідеально підходить для самостійного споживання та промислових сонячних установок. Модулі високої якості виготовлені з монокристалічного кремнію з анодованим алюмінієвим каркасом.
Сонячні панелі Jinko 585W Tiger Neo N-Type  можна комбінувати з сучасними літієвими батареями, а також із традиційними свинцево-кислотними та гелевими/AGM-батареями з відповідним регулятором заряду.
Технологія Hot 2.0 більш надійна та зменшує ефекти LID/LETID.
Максимальний термін служби навіть в екстремальних умовах довкілля:
висока стійкість до сольового туману та аміаку
Переваги
✓  Невеликий розмір, більша продуктивність.
Гарантія
Збільшення продуктивності
За оцінками JinkoSolar, при ефективності модуля до 22,3% та вихідної потужності модуля до 620 Вт Tiger Neo генеруватиме на 9% більше електроенергії, ніж модулі PERC на тій самій площі установки.
Низький LCOE
Гарантія від виробника:
12 років гарантії на матеріали та працездатність.
Гарантія на продуктивність:
1 рік: 97% номінальної потужності
30 років 82,6% номінальної потужності