Сонячна панель Ja Solar на 425 Вт JAM54D40-425/MB 425 WP, BIFACIAL
Немає в наявності
Сонячна панель для електростанцій на 425 Вт JAM54D40-425/MB 425 WP
Висока потужність: З потужністю 425 Вт ця сонячна панель забезпечує велику електрогенерацію, що дозволяє ефективно використовувати обмежений простір для сонячних установок.
Характеристики та параметри сонячної панелі  JAM54D40-425/MB
  • ККД модуля: 21,8%
  • Кількість комірок: 108
  • Тип клітини: монокристалічний
  • Довжина кабелю: 1100 мм (+) / 1100 мм (-)
  • Система роз'ємів: MC4-EVO2
  • Задня частина: скло (прозоре)
  • Колір рами: чорний
  • Висота рами: 30 мм
  • Ширина модуля: 1134 мм
  • Довжина модуля: 1722 мм