Сонячна панель JA Solar JAM72S30-545/MR Mono
Немає в наявності
Особливості:
  • Висока споживча цінність
  • Висока потужність до 545 Вт
  • Висока надійність
  • Високе вироблення енергії
  • Зниження LCOE (приведена вартість енергії), зниження BOS вартість, менший термін окупності
  • Найменша гарантована деградація в перший рік і рік;
  • Ефективність модуля до 20,9%
  • Мінімізація мікротріщин завдяки інноваційній технології неруйнівного різання.
  • Гарантований опір PID за рахунок процесу осередку і матеріалу модуля контроль
  • 11BB і технологія Шоткі надають більшу продуктивність, міцність і стійкість.
  • Якісні спайки за новими технологіями, що дозволяють зібрати більше струму.
  • Найменші температурні коефіцієнти і більш висока механічна стійкість.
  • Максимальне покоління при слабкому освітленні.
  • Гарантія на вироблення 25 років.
  • Низький температурний коефіцієнт (-0,34%) і робоча температура
Опис
Монокристалічна сонячна панель JA Solar JAM72S30-545/MR Mono Half-cell PERC (545Вт)
JA Solar 550W JAM72S30 545/MR - це монокристалічна сонячна панель потужністю 550 Вт, що ідеально підходить для особистого споживання та промислових сонячних установок. Модулі високої якості та міцності виготовлені з полікристалічного кремнію з каркасом з анодованого алюмінію.
Сонячні панелі JA Solar 545W JAM72S30 545/MR можна комбінувати з сучасними літієвими батареями, а також з традиційними свинцево-кислотними і GEL/AGM батареями з відповідним регулятором заряду.
Високоефективна і потужна (545 Вт) сонячна панель складається з елементів 11BB PERC половинчастого типу (з укороченими струмознімачами), що істотно позначається на отриманні більшої кількості енергії. Має міцну конструкцію розмірами 2279х1134х35 і зручне розташування вихідних кабелів.
Беруть участь ті компанії, які подали заявку (погодилися з усіма умовами);
Усі модулі закуповуються секретними агентами на будь-якому виробництві компанії;
Об'єкти оцінки піддають максимально агресивним умовам, штучно створеним у лабораторії.
Гарантія від виробника:
12 років гарантії на матеріали та працездатність.
Гарантія на продуктивність:
- 10 років: 90% номінальної потужності
- 25 років: 80% номінальної потужності