Сонячна панель JA Solar JAM54S30-420/GR 420 Wp Mono Half-cell PERC
Немає в наявності
Сонячна панель JA Solar JAM54S30-420/GR 420 Вт Mono Half-cell PERC
JA Solar надає 12-річну гарантію на продукт та 25-річну лінійну гарантію на потужність для модулів JAM54S30-420/GR зі зниженням потужності на 0,6% на рік. Він використовує технологію монокристалічної батареї та має чорні рамки з висотою 30 мм. Модуль має 108 осередків та має розміри 1134 x 1722 мм. Вихідна потужність постійного струму 420 Вт забезпечує надійне та ефективне виробництво електроенергії.
Висока продуктивність та ефективність для приватних та комерційних застосувань JA Solar 420 Вт JAM54S30-420/GR монокристалічна напівелементна сонячна панель з чорною рамою – це високопродуктивний фотоелектричний модуль з номінальною вихідною потужністю 420 Вт та ККД 21,5%. Він оснащений інноваційною технологією 108 напівелементів сонячних батарей та 11 шин для надійного виробництва електроенергії. Завдяки покриттям антивідблиску та чорному алюмінієвому каркасу, модуль забезпечує високу енергоефективність і ідеально підходить для приватного та комерційного використання.
Основні
Виробник - JA Solar
Країна виробник - Китай
Тип панелі - Монокристалічна
Матеріал рамки - Алюміній
Потужність - 420 Вт
Струм при максимальній потужності - 13.21 А
Напруга при максимальній потужності - 31.8 В
Струм короткого замикання - 14.1 А
Напруга холостого ходу - 37.58 В
Кількість елементів: 108 шт.
Мінімальна робоча температура –40 град.
Максимальна робоча температура 85 град.
Ступінь захисту -  IP 68
ККД, не менше -  21.5%
Габаритні розміри
Вага - 19.5 кг
Довжина - 1722 мм
Ширина - 1134 мм
Товщина - 30 мм
Температурні коефіцієнти
Температурний коефіцієнт струму 0.045%/°С
Температурний коефіцієнт напруги -0.275 %/°С
Температурний коефіцієнт потужності -0.35%/°С