Сонячна панель JA Solar JAM54S30-420/GR 420 Wp, Mono (Black Frame)
Немає в наявності
Монокристалічна сонячна панель JA Solar JAM54S30-420/MR Mono
JA SOLAR пропонує 12-річну гарантію на продукт і 25-річну лінійну гарантію на потужність із щорічним зниженням потужності на 0,6% для модуля JAM54S30-420/GR. Він має технологію монокристалічних комірок, чорну раму з висотою рами 30 мм. Модуль має 108 комірок і розміри 1134 х 1722 мм. Вихідна потужність постійного струму 420 Вт забезпечує надійне та ефективне виробництво електроенергії.
Висока продуктивність і ефективність для житлових і комерційних застосувань
Монокристалічна напівелементна сонячна панель JA Solar 420 Вт JAM54S30-420/GR з чорною рамкою - це високопродуктивний фотоелектричний модуль з номінальною потужністю 420 Вт і ККД 21,5%. Він оснащений 108 напівелементними сонячними елементами та інноваційною технологією 11 шин для надійного виробництва електроенергії. Завдяки антибліковому покриттю та чорному алюмінієвому каркасу модуль забезпечує високу енергоефективність і ідеально підходить для житлових і комерційних застосувань.
Особливості:
  • Монокристалічна сонячна панель з потужністю 420 Вт і 108 високоефективних сонячних елементів.
  • Чорна алюмінієва анодована рама.
  • Коефіцієнт корисної дії 21,5% з технологією 11 збираючих шин.