Контролер Pylontech BMS SC500-100S
На складі
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Виробник:Pylontech
Тип акумулятора:LiFePo4
Робоча температура, °C:-20...60
Маса акумулятора, кг:8.2
Гарантія, міс:84
Клас захисту ІР20.
ОПИС
Контролер Pylontech BMS SC500-100S - це розумна система управління акумуляторними блоками Pylontech H48050 48В (Powercube-X1), необхідна для підключення високовольтних літій-залізофосфатних акумкляторів до сонячного високовольтного інвертора.
Цей модуль керування має два типи живлення : внутрішнє живлення та зовнішнє живлення. При роботі даного BMS контролера робоча напруга в системі повинна стновити 100~435В. Отже в комплект акумулаторів можна послідовно підключити від 3 до 8 акумуляторних блоків Pylontech H48050 48В (Powercube-X1), на 48В, кожен. Максимальний зарядний струм контролера становить 100А.